Klipsch RC-64 III czarny

6 999,00 zł

Dostępność na zamówienie - czas realizacji około 5 dni

Klipsch Reference RC-64 III
Topowy model serii Reference. Wysokiej jakości głośnik centralny kina domowego. Pokaźnych rozmiarów kolumna buduje fantastyczną dźwiękową scenę. Cztery wbudowane średnio - niskotonowe przetworniki o wielkości 6,5" i 1,75" tweeter sprawiają, że dźwięk jest perfekcyjny a dialogi bardzo wyraźne. RC-64 III wykonany jest z pyty MDF. Posiada naturalną okleinę. W szczególności dedykowany jest do współpracy z podłogowymi kolumnami serii RF-7 III.

90x90 tuba TractrixHorn
Przeprojektowana hybrydowa tuba wysokotonowa Tractrix®Horn pozwoliła na uzyskanie poprawy brzmienia w zakresie najwyższych częstotliwości oraz rozszerzenia sceny przedniej i dynamiki. Charakterystyczny kształt łączy w sobie okrągły wlot ze specjalnie uformowanym kwadratowym wylotem. Całość wykonana ze skompresowanej gumy zapewnia zwiększenie tłumienia wysokich częstotliwości, minimalizacje zniekształceń przekazu oraz poprawia szczegółowość. Tytanowa kopułka wysokotonowa wsparta hybrydową tubą Tractrix®Horn, zapewnia najczystszy i najbardziej naturalny dźwięk w swojej klasie.

Nowy tytanowy tweeter
Nowy 1,75" kompresyjny głośnik wysokotonowy zapewnia reprodukcję wysokich tonów z rzeczywistą dynamiką i najwyższej klasy precyzją. W połączeniu z hybrydową tubą Tractrix®Horn stanowią duet budujący wzorową jakość w przedniej scenie muzycznej kina domowego.

Membrany z Cerametallic®
Membrany z Cerametallic™, w kolorze miedzi, są bardzo lekkie i sztywne. Wykazują przy tym minimalne tendencje do zniekształceń. Membrany niskotonowe i nisko - średniotonowe z Cerametallic™ w połączeniu z tytanowym tweeterem i nowatorską hybrydową tubą Tractrix®Horn zapewniają najwyższą wydajność.

Aluminiowe ramki
Każdy głośnik niskotonowy w kolumnie RC-64III ma specjalnie odlewaną aluminiową ramkę. Zrobiono to w celu zniwelowania zjawiska rezonansu.

Wykonanie
Obudowy kolumny RC-64 III wykonane zostały z solidnej płyty MDF. Całość pokryta jest naturalną okleiną w trzech wersjach kolorystycznych. Kolumny wyglądają ekskluzywnie. Dopasować można je do pomieszczenia urządzonego w dowolnym stylu.

Głośnik niskotonowy     4 x 6,5" (16,5 cm)
Głośnik wysokotonowy     1,75" (4,45cm) tytanowy
Impedancja     8 Ω
Pasmo przenoszenia     57 – 24kHz (+/– 3dB)
Skuteczność     99 dB @ 2.83V / 1M
Waga     25,5 kg
Wymiary    20,3 x 91 x 38,1 cm

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.