Klipsch RP-140D On-Wall czarny

929,00 zł

Dostępność dostępny

Klipsch RP-140D On-Wall

Klipsch Reference Premiere Designer On-Wall to cztery modele: RP-140D, RP-240D, RP-440D SB, RP-640D. Zastępują dotychczasową serię Gallery.

Seria płaskich głośników Klipsch On-Wall, przeznaczona jest do montażu na ścianie lub do ustawienia na podstawce. Kolumny oferują mocny i dynamiczny dźwięk. Są idealne wszędzie tam gdzie ważna jest minimalna ingerencja w wygląd pomieszczenia. Matowe wykończenie kolumn i materiałowa maskownica, pozwalają im wtopić się w każdą, nawet najnowocześniej urządzoną przestrzeń. Wyjątkowy i nowoczesny wygląd, pasował będzie do większości projektów architektonicznych. 

Model RP-140D to najmniejszy reprezentant serii Klipsch On-Wall. Może został postawiony (pozycja pionowa, podstawa w komplecie) lub zawieszony (pozycja pozioma). Kolumny RP-140D stworzone zostały do pracy w wielokanałowych systemach kina domowego lub jako głośniki "przednie" w zestawie stereo (niezbędne jest wsparcie subwooferem Klipsch). Umieszczone na tylnej ściance obudowy kanał, pozwala na ukrycie w nich przewodu głośnikowego.

Wysoka efektywność kolumny pozwala mu na współpracę z dowolną elektroniką. Brzmienie charakteryzuje się doskonałymi wrażeniami przestrzennymi oraz dużą szczegółowością.

Zainstalowane przetworniki niskośredniotonowe mają wielkość 8,9 cm. Bardzo lekkie membrany Cerametallic wykonano z połączenia aluminium oraz warstwy ceramiki. Przetworniki wysokotonowe umieszczone są w tubie Tractrix® i oparte zostały na tytanowej kopułce o średnicy 2,54cm. Wspiera je technologia LTS, która oferuje równomierny (liniowy) ruch membrany w obu kierunkach (także przy dużej głośności), generując minimalne zniekształcenia.     

Głośnik niskotonowy     3.5” (8.89 cm) membrana Cerametallic
Głośnik wysokotonowy     1” (2.54 cm) tytanowa kopułka LTS z 90°x90° Tractrix Horn
Impedancja     8 Ω
Konstrukcja     dwudrożna bass reflex
Moc krótkotrwała/długotrwała     50W / 200W
Pasmo przenoszenia     69Hz-25kHz +/- 3dB
Skuteczność     91dB @ 2.83V / 1m
Waga     1.7 kg/szt
Kolor     czarny matowy
Wymiary     30.48 x 15.24 x 6.10 cm

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.