Klipsch T5 Neckband

499,00 zł

Dostępność towar wyprzedany i niedostępny

KLIPSCH T5 NECKBAND

Idealny dla osób dojeżdżających do pracy. Umieszczony na szyi, wibrujący pałąk oferuje najlepszy w swojej klasie komfort. Spora wydajność akumulatora. Dwa mikrofony w technologii cVc 8.0. Opatentowane, wygodne wkładki douszne i miniaturowe przetworniki zapewniają, że słuchawki pozostają na swoim miejscu przez wiele godzin. Outdoorowy charakter słuchawek podkreśla certyfikat IPX4. T5 Neckband odporne są na pot, wilgoć i deszcz.

Legendarny dźwięk i idealne dopasowanie
Po ponad 60 latach tworzenia legendarnych głośników, wykorzystaliśmy nasze doświadczenie w audio, aby zrewolucjonizować przemysł słuchawek. Od 2007 roku tworzymy najbardziej innowacyjne słuchawki na rynku.

Ta sama, zaawansowana inżynieria akustyczna oraz wzornictwo naszych legendarnych głośników przeniesiona została do produkcji słuchawek z serii T5. Zaprojektowano je z myślą o niesamowitej wydajności i najlepszym brzmieniu.

Opatentowane dopasowanie
Słuchawki douszne Klipsch wykorzystują opatentowane wkładki dokanałowe, które zostały zaprojektowane tak, aby dokładnie osadzały się w kanale słuchowym. Są silikonowe, miękkie i owalne. Zmniejszają efekt "zmęczenie ucha", zapewniają najwyższy komfort i doskonałe uszczelniają od hałasu zewnętrznego. Dokładne wypełnienie kanału usznego (uszczelnienie) sprzyja dobrej izolacji od hałasu z zewnątrz oraz wzorowemu odtworzeniu basu.

Dynamika i mocny bass
Zaprojektowane od podstaw, przetworniki T5 True Wireless łączą w sobie wysoką moc wyjściową, niezrównany bass i to wszystko w bardzo małej obudowie.

Pałąk i wibracja
Wykonany z wysokiej jakości materiałów pałąk na szyję wyróżnia się na tle konkurencji. Dzięki temu, że został ręcznie obszyty skórą, wygodnie przylega do ciała. Wysokiej jakości materiał opiera się upływowi czasu. Jest elegancki i stylowy. Można nosić go na zewnątrz lub schować np: pod kołnierzem koszuli.

Wbudowana funkcja wibracji powiadomi Cię o połączeniu przychodzącym. Możesz je odebrać za pomocą umieszczonego na pałąku przycisku oraz wbudowanemu mikrofonowi.

Wydajny akumulator
Wbudowany w T5 Neckband litowo-jonowy akumulator zapewnia do 15 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Mikrofon cVc
Dwa zintegrowane mikrofony z cVc® automatycznie zwiększają czystość głosu i aktywnie redukują hałas otoczenia. Zapewniają głośne i wyraźne połączenia.

Bluetooth 5
Słuchawki wyposażone zostały w odbiornik Bluetooth v5.0. Dzięki możliwości obsługi kodeków wysokiej jakości (aptX, aptXHD), sygnał jest prawie tak dobry, jak w słuchawkach przewodowych. Obsługując dźwięk LPCM 48 kHz / 24 bity, aptX HD jest nie do odróżnienia od dźwięku wysokiej rozdzielczości. Bez opóźnień podczas odtwarzania.

T5 Sport obsługuje również parowanie tzw. multi-point. Dzięki czemu można sparować dwa urządzenia jednocześnie.

Sterowanie
Trój przyciskowe sterowanie zapewnia pełną kontrolę nad większością modeli smartfonów, w tym urządzeń z Androidem i Apple, umożliwiając kontrolę nad muzyką i połączeniami telefonicznymi. Przyciski na pilocie pozwalają odbierać połączenia, regulować głośność i przełączać utwory.

Wodoodporne
Słuchawki spełniają klasę wodoodporności IPX4. Oznacza to, że można je użytkować na co dzień, przy lekkim deszczu. Chronione są przed spryskaniem czy zachlapaniem wodą.

Aplikacja KLIPSCH CONNECT
Aplikacja Klipsch Connect dodaje dodatkowe funkcje personalizacji dźwięku. Bądź na bieżąco z poziomem naładowania baterii, ustawieniami EQ, aktualizacjami oprogramowania i nie tylko. Dostępna jest do pobrania w sklepach z aplikacjami na iPhone'a i Androida

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.