Klipsch T5M Wired

299,00 zł

Dostępność towar wyprzedany i niedostępny

KLIPSCH T5M
Przewodowe słuchawki T5M współpracują z dowolnym urządzeniem i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Wyróżniają się doskonałą jakością dźwięku i dobrą izolacją od hałasów otoczenia.

Legendarny dźwięk i idealne dopasowanie
Po ponad 60 latach tworzenia legendarnych głośników, wykorzystaliśmy nasze doświadczenie w audio, aby zrewolucjonizować przemysł słuchawek. Od 2007 roku tworzymy najbardziej innowacyjne słuchawki na rynku.

Ta sama, zaawansowana inżynieria akustyczna oraz wzornictwo naszych legendarnych głośników przeniesiona została do produkcji słuchawek z serii T5. Zaprojektowano je z myślą o niesamowitej wydajności i najlepszym brzmieniu.

Opatentowane dopasowanie
Słuchawki douszne Klipsch wykorzystują opatentowane wkładki dokanałowe, które zostały zaprojektowane tak, aby dokładnie osadzały się w kanale słuchowym. Są miękkie, owalne i silikonowe. Zmniejszają efekt "zmęczenie ucha", zapewniają najwyższy komfort i doskonałe uszczelniają od hałasu zewnętrznego.

Dynamika i mocny bass
Zaprojektowane od podstaw, przetworniki T5M łączą w sobie wysoką moc wyjściową, niezrównany bass i to wszystko w bardzo małej obudowie.

Sterowanie
Jedno przyciskowe sterowanie zapewnia podstawową kontrolę nad większością modeli smartfonów, w tym urządzeń z Androidem i Apple, umożliwiając kontrolę nad muzyką i połączeniami telefonicznymi. Przycisk na pilocie pozwalają odbierać/kończyć połączenia, przełączać utwory.

Wodoodporne
Słuchawki spełniają klasę wodoodporności IPX4. Oznacza to, że można je użytkować na co dzień, przy lekkim deszczu. Chronione są przed spryskaniem czy zachlapaniem wodą.

Akcesoria
Na wyposażeniu słuchawek znajduje się etui transportowe, klips oraz wkładki dokanałowe w czterech rozmiarach.

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.