Klipsch Heritage Headphone Amplifier

2 499,00 zł

Dostępność towar wyprzedany i niedostępny

Klipsch Heritage Headphone Amplifier

Wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy

W stylu Vitage

Górna oraz dolna część obudowy z MDF-u pokryta jest naturalną okleiną w kolorze orzech. Korpus wzmacniacza to specjalnie formowane aluminium. Wykonanie emanuje jakością jeszcze przed podłączeniem. Dla doskonałego wyczucia i dotyku wszystkie przełączniki, pokrętła i kontrolki są ważone i zrobione z anodyzowanego aluminium. By zachować najwyższą jakość wszystkie analogowe przełączniki działają poprzez przekaźniki, zachowując przy tym styl vintage.

Audiofilski przetwornik cyfrowo - analogowy

Sercem wzmacniacza jest wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy ES90128K2M ESS Sabre32 Reference z 192 kHz / 24-bitową częstotliwością próbkowania. Wzmacniacz jest idealnym 2-kanałowym audiofilskim przetwornikiem. Wyposażony został w 32-bitowy HyperStream® ESS
Architektura DAC i Time Domain Jitter Eliminator. Wzmacniacz zapewnia czysty dźwięk i minimalne zniekształcenia. Zbudowany dla najbardziej wymagających uszu. Heritage Headphone Amplifier pełni również funkcję idealnego procesora dla dowolnego źródła cyfrowego, niezależnie od tego, czy wyjście jest parą słuchawek, czy wyjściem liniowym RCA.

USB Audio

Heritage Headphone Amplifier szeroko wykorzystuje technologię audio USB XMOS, która uważana jest za jedno z najlepszych rozwiązań do przesyłania dźwięku ze źródeł USB. Pozwala to wzmacniaczowi skierować i zablokować strumień audio na jego wewnętrzny zegar, zachowując sygnał audio jak najbardziej oryginalny. Obsługa ASIO jest dołączona do oprogramowania audio, które obsługuje urządzenia z system iOS (z Lighting ™ adapter USB do urządzeń, sprzedawany jest osobno) i Androidem (5.0 Lollipop i nowsze). Urządzenia mogą również łączyć się bezpośrednio z interfejsem USB w celu bezstratnego odtwarzania zawartości, z pominięciem konwertera cyfrowo-analogowego urządzenia.

Klasa A-B

Podwójny wzmacniacz pracujący w klasie-AB TI TPA6120A2, sprawia, że ścieżka sygnału charakteryzuje się dużą separacją barw przy jednoczesnym zwiększaniu mocy. Konstrukcję charakteryzuję znakomity stosunek sygnału do szumu. Nie tracąc na jakości oraz sile sygnału wzmacniacz potrafi to, co tylko nieliczne wzmacniacze wyposażone w przetwornik cyfro-analogowy. Gniazdo XLR-4 otwiera drogę do audiofilskiego brzmienia. Przełącznik wzmocnienia ustawiony na "Hi-Z" zwiększa moc wyjściową do +10 dB - nawet dla najbardziej wymagających słuchawek.

Konstrukcja HI-END

Heritage Headphone Amplifier zaprojektowany został w taki sposób, by zniekształcenia były najniższe swojej klasie. Aby w pełni pokazać jakość wzmacniacza, ścieżka sygnału przechodząca przez przetwornik c-a Sabre, wykorzystuje przekaźniki i kontrolę wzmocnienia analogowego. Producent połączył te elementy specjalnym układem obwodów. Próbkowanie sygnału odbywa się w zakresie 16 - 24 Bit | 44.1 kHz, 48 kHz, 88.2 kHz, 96 kHz, 176.4 kHz, 192 kHz. Obsługiwane pliki DSD to 2.8M, 5.6M, 11.2M. Za pomocą tego wzmacniacza jesteś w stanie wydobyć maksimum jakości ze swoich słuchawek.

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.