Klipsch THX-5002L

5 299,00 zł

Dostępność na zamówienie - czas realizacji około 5 dni

Klipsch THX-5002-L

Seria Klipsch THX wykorzystuje tę samą, profesjonalną technologię, co nasze renomowane systemy kina domowego. Każdy głośnik Klipsch THX Ultra oferuje prawdziwy kinowy dźwięk w domowym zaciszu . Nasze głośniki w wyjątkowy sposób, dostarczają eksplozję detali w dowolnym filmowym formacie. Kolumny mogą być montowane w różnych konfiguracjach i zawsze sprostają oczekiwaniom słuchacza.

Certyfikat THX® ULTRA2

Doskonałe brzmienie z instalacyjnego głośnika. Dzięki temu, że głośnik spełnia wymogi certyfikatu THX® ULTRA2 zapewnia szeroki zakres dynamiki oraz doskonały dźwięk. Dostarcza spójne i atrakcyjne brzmienie nawet w większych pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się w zestawie kina domowego jako kolumna surround.

Wysokiej jakości dźwięk kinowy

Kolumna wykorzystuje dwa wysokowydajne, 5.25 calowe głośniki niskotonowe z membranami Cerametallic, które zapewniają potężne uderzenie basu. Przetworniki zamknięte zostały w specjalnej komorze (własnej obudowie), która sprawia, że przetworniki nie będą miały tendencji do przegrzewania lub rezonowania w roboczym zakresie pracy. 1 calowy, tytanowy głośnik wysokotonowy umieszczony został w opatentowanej obudowie o wymiarach 7,5 x 3,75", ukierunkowanej pod kątem 60/90/110 (VCT 45º). Dodatkowe wsparcie technologią VCT (Variable Coverage Technology), pozwala głośnikowi na precyzyjne obrazowanie i lokowanie pola dźwiękowego.

Instalacja

Głośnik THX-5002-L zapewnia ekscytujący, realistyczny dźwięk. Konstrukcja montażowa wyposażona została w solidny i pewny uchwyt. Zapewniają to równomierne dociskanie krawędzi głośnika do płyt gipsowo-kartonowych. Magnetyczna, biała maskownica zakrywa cały front głośnika. Można ją pomalować w swoim ulubionym kolorze.


Moc krótkotrwała/długotrwała     400W/100W
Głośnik niskotonowy     2 x 5,25" (13,3cm) o dużej wydajności, membrana Cerametallic
Głośnik wysokotonowy     2 x 1" (2,5cm) tytanowa kopułka, umieszczone pionowo w specjalnej zabudowie
Impedancja     8 Ω
Kolor     biała maskownica z możliwością malowania
Konstrukcja    Do zabudowy w suficie, bass reflex
Pasmo przenoszenia     45 Hz - 20 kHz +/- 3dB
Skuteczność     93dB
Waga     5,4 kg
Wymiary    38.7cm
Wymiary otworu do zabudowy    33.7cm
Głębokość montażowa     24.1 cm

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.