Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren Edition

1 199,00 zł

Dostępność towar wyprzedany i niedostępny

Klipsch®, wykorzystujący najnowsze technologie wiodący producent audio klasy premium, z przyjemnością przedstawia nowy model bezprzewodowych słuchawek dousznych, zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu najlepszego w swojej klasie dźwięku, wygody, technologii i materiałów.

Klipsch jest oficjalnym partnerem zespołu McLaren Formula 1 w dziedzinie słuchawek i przenośnego sprzętu audio. Firmy nawiązały współpracę w celu połączenia niezrównanego etosu projektowego i innowacji technicznych McLarena z legendarnym dźwiękiem wysokiej jakości Klipsch oraz niezrównanym komfortem. Rezultatem są słuchawki Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren Edition - zaprojektowane z myślą o ekstremalnej wydajności i stworzone tak, aby pozostać suche i trzymać się na miejscu niezależnie od wyzwań codzienności.

Najważniejsze cechy:

 Pyłoszczelne i wodoodporne słuchawki i obudowa (stopień ochrony IP67) z systemem usuwania wilgoci gwarantują, że słuchawki pozostaną suche.
 Sześć par opatentowanych wkładek dousznych Klipsch, jedna para wkładek piankowych z pamięcią Comply i trzy rozmiary specjalnie zaprojektowanych zaczepów zapewniają indywidualne, wygodne i bezpieczne dopasowanie.
 Obudowa ładuje się poprzez USB-C lub bezprzewodowo za pomocą dołączonej, jednopozycyjnej podkładki do ładowania bezprzewodowego.
 Do 32 godzin pracy baterii (8 godzin w słuchawkach).
 Najlepsze w swojej klasie parametry akustyczne i cztery mikrofony zapewniające wyraźne połączenia głosowe.
 Jednolicie zaprojektowana antena zewnętrzna wzmacniająca sygnał z anodyzowanego metalu.
 Charakterystyczny dla McLarena kolor Papaya Orange i akcenty z włókna węglowego, specjalna edycja księgi znaku oraz numerowana metalowa karta autentyczności.

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.