Klipsch Cinema 600 5.1 czarny

2 899,00 zł 4 148,00 zł -30%

Dostępność Chwilowy brak towaru

KLIPSCH CINEMA 600

Wnieś dziesięciolecia doświadczenia w konstruowaniu głośników do swojego domowego kina. A wszystko dzięki Klipsch Cinema 600. Jest prawdziwym systemem 3.1. Wyposażonym w dedykowany głośnik centralny zapewniający lepszą wyrazistość wokalu. Legendarna technologia głośników tubowych gwarantuje dynamiczną moc w każdym szczególe Twojej muzyki i filmów. Jeżeli dodasz opcjonalne kolumny Klipsch Surround 3, to uzyskasz prawdziwy dźwięk przestrzenny 5.1.

łatwe podłączenie

Soundbar Cinema 600 zaprojektowano z myślą o szybkim podłączeniu do telewizora. Wystarczy połączyć go poprzez dołączony kabel HDMI lub kabel optyczny do odpowiedniego wyjścia telewizora. Dołączony 10-calowy bezprzewodowy subwoofer jest wstępnie sparowany, aby łączyć się automatycznie po wyjęciu z pudełka, co zapewnia bezproblemową konfigurację w zaledwie kilka minut.

usłysz każde słowo

Wszystkie nowe tryby dialogowe nie tylko zwiększają głośność dialogów w programach telewizyjnych i filmach, ale także optymalizują ustawienia korektora dźwięku systemu. Zapewniają ostry, wyraźny i wyjątkowo czytelny dialog niezależnie od tego, co dzieje się na ekranie. Trzy poziomy trybu dialogowego gwarantują, że znajdziesz idealne ustawienie dostosowane do Twoich potrzeb.

pilot wykrywający ruch

Dołączony wysokiej jakości pilot wyposażony jest w czujnik wykrywające ruch. Dzięki diodom LED, przyciski na pilocie są zawsze widoczne. Niezależnie od oświetlenia, masz pełną kontrolę. Oprócz wyboru głośności i wejścia, pilot umożliwia regulację poziomu mocy subwoofera oraz poziomu dźwięku przestrzennego.

10-calowy bezprzewodowy subwoofer

Cinema 600 jest wyposażony w potężny bezprzewodowy subwoofer 10 ”- największy w swojej klasie - który można umieścić w dowolnym miejscu w pokoju. Bezprzewodowa technologia 2,4 GHz automatycznie łączy soundbar i subwoofer z niemal zerową latencją, zapewniając doskonały dźwięk w dowolnym miejscu. Soundbar posiada dodatkowe wyjście dla subwoofera przewodowego, co oznacza, że możesz dodać drugi subwoofer do swojej konfiguracji lub po prostu zastąpić dołączony bezprzewodowy subwoofer innym.

wbudowane DOLBY AUDIO®

Wbudowane przetwarzanie Dolby Digital zapewnia potężne wrażenia kinowe z dyskretnym przetwarzaniem kanałów dialogowych i (opcjonalnych) kanałów surround. Słuchaj swoich filmów tak, jak w kinie.

 głośniki SURROUND

Dodaj głośniki SURROUND 3, aby zamienić soundbar 3.1 w pełnoprawny system dźwięku przestrzennego 5.1.


Specyfikacja techniczna

Pasmo przenoszenia     28 - 20 KHz
Moc     600W
Maks. moc akustyczna     103dB
Wejścia     HDMI-ARC • Bluetooth® • 3.5mm Analog • Optical Digital
Wyjścia     Subwoofer Output
Waga    13,97 kg
Akcesoria    Pilot, baterie, kabel zasilający, kabel HDMI, szablon montażowy soundbar na ścianie, dwa zaczepy ścienne.
Głośnik niskotonowy     10"( 254 mm) subwoofer bezprzewodowy
Głośnik średniotonowy     4 x 3” (76.2mm) owalna membrana z włókna szklanego
Głośnik wysokotonowy     3 x 1” (2,54mm) miękka kopułka umieszczona w tubie Tractrix® horn
Wymiary    BAR: 114.3 cm (W) x 7.3 cm (H) x 8.6 cm (D),
                  SUBWOOFER: 36 cm (W) x 47 cm (H) x 37 cm (D)

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.