Klipsch Cinema 1200 soundbar 5.1.4 Dolby Atmos

7 499,00 zł

Dostępność dostępny

Soundbar Cinema 1200 Dolby Atmos o mocy 1200 watów to kwintesencja wieloletnich profesjonalnych badań i rozwoju w zakresie akustyki kina domowego. Oznacza to, że wszystkie filmy i programy telewizyjne będą miały taką samą moc, dynamikę i szczegółowość - jak w kinie. Technologia Dolby Atmos tworzy dźwięk z góry, aby zapewnić kinowy dźwięk przestrzenny z większym realizmem.

Łatwe podłączenie

Soundbar Cinema 1200 zaprojektowano z myślą o szybkim podłączeniu do telewizora. Wystarczy połączyć go poprzez dołączony kabel HDMI lub kabel optyczny do odpowiedniego wyjścia telewizora. Dołączony 12-calowy bezprzewodowy subwoofer jest wstępnie sparowany, aby łączyć się automatycznie po wyjęciu z pudełka, co zapewnia bezproblemową konfigurację w zaledwie kilka minut. Połączenie HDMI eARC nowej generacji oznacza prawdziwy dźwięk Dolby Atmos i obraz w ultra wysokiej rozdzielczości za pomocą jednego kabla HDMI.

Muzyka w każdym pomieszczeniu

Na pokładzie soundbara zainstalowano moduł Wi-Fi, który współpracuje z Google Assistant, Amazon Alexa i Spotify Connect, umożliwiając dodanie Cinema 1200 Dolby Atmos Sound Bar do istniejącego, inteligentnego systemu audio i odtwarzanie ulubionej muzyki w dowolnym miejscu w domu.

Najlepszy w swojej klasie 12-calowy bezprzewodowy subwoofer

Cinema 1200 jest wyposażony w potężny bezprzewodowy 12-calowy subwoofer, który można umieścić w dowolnym miejscu w pokoju, aby uzyskać prawdziwy dźwięk kinowy Klipsch. Bezprzewodowa technologia 2,4 GHz automatycznie łączy soundbar i subwoofer, a przewodowe wyjście subwoofera umożliwia dodanie drugiego (aktywnego) subwoofera lub po prostu zastąpienie dołączonego subwoofera bezprzewodowego innym.

Rozdzielczość 8K

Soundbar obsługuje standard HDCP 2.3 do przesyłania (przełączania) wideo w rozdzielczości 8K z HDR. Używany z najnowocześniejszymi telewizorami i źródłami HDMI.

7.1.4 dekodowanie DOLBY ATMOS

Dzięki dekodowaniu sygnału Dolby Atmos, Cinema 1200 tworzy muzyczną scenę nad głową, aby zapewnić kinowy dźwięk przestrzenny z większym realizmem, szczegółowością i głębią.

Usłysz każde słowo - tryb rozszerzający dialogi

Wszystkie nowe tryby dialogowe nie tylko zwiększają głośność dialogów w programach telewizyjnych i filmach, ale także optymalizują ustawienia korektora dźwięku systemu. Zapewniają ostry, wyraźny i wyjątkowo czytelny dialog niezależnie od tego, co dzieje się na ekranie. Trzy poziomy trybu dialogowego gwarantują, że znajdziesz idealne ustawienie dostosowane do Twoich potrzeb.

Bezprzewodowa technologia BLUETOOTH®

Cinema 800 świetnie współpracuje ze wszystkimi smartfonami, tabletami i komputerami obsługującymi technologię Bluetooth — umożliwiając odtwarzanie muzyki bezpośrednio z urządzenia, a najnowszy układ Bluetooth 5.0 oznacza lepszą łączność, lepszy zasięg i dłuższy czas pracy na baterii podłączonych urządzeń.

System 5.1.4

Cinema 1200 to prawdziwy system 5.1.4, wyposażony w dedykowany głośnik kanału centralnego dla lepszej czystości głosu i głośniki wysokotonowe z tubą. Podobnie jak nasze legendarne, profesjonalne głośniki kinowe, zapewniają dynamiczną moc w każdym szczególe Twojej muzyki i filmie. Podobnie jak legendarne głośniki Klipsch - Cinema 1200 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów drewnianych.

Bezprzewodowe głośniki SURROUND

Dołączone do zestawu bezprzewodowe głośniki surround nie wymagają dodatkowego okablowania.

Pilot wykrywający ruch

Dołączony wysokiej jakości pilot wyposażony jest w czujnik wykrywające ruch. Dzięki diodom LED, przyciski na pilocie są zawsze widoczne. Niezależnie od oświetlenia, masz pełną kontrolę. Oprócz wyboru głośności i wejścia, pilot umożliwia regulację poziomu mocy subwoofera oraz poziomu dźwięku przestrzennego.

Wbudowane DOLBY AUDIO®

Wbudowane przetwarzanie Dolby Digital oraz Dolby Digital Plus zapewnia potężne wrażenia kinowe z dyskretnym przetwarzaniem kanałów dialogowych i (opcjonalnych) kanałów surround. Słuchaj swoich filmów tak, jak w kinie.


Typ   Sounbar 5.1.4
Pasmo przenoszenia     22 - 20 KHz
Moc     1200W
Maks. moc akustyczna     109dB
Głośnik niskotonowy     12"( 304 mm) subwoofer bezprzewodowy
Głośnik średniotonowy     6 x 3” (76.2mm) owalna membrana z włókna szklanego,
Głośnik wysokotonowy     3 x 1” (2,54mm) miękka kopułka umieszczona w tubie Tractrix® horn
Wejścia     HDMI-eARC • (2) HDMI • Bluetooth® • 3.5mm Analog • Optical Digital
Wyjścia     Subwoofer Output
Rodzaj obudowy      BAR (zamknięta), SUBWOOFER (otwarta)
Waga     14,52 kg
Akcesoria     Pilot, baterie, kabel zasilający, kabel HDMI, szablon montażowy soundbar na ścianie, dwa zaczepy ścienne.
Wymiary
    BAR: 137.2 cm (W) x 7.5 cm (H) x 15.7 cm (D),
    SUBWOOFER: 39,6 cm (W) x 51,6 cm (H) x 40,3 cm (D)

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.