Klipsch Reference R-800F

2 699,00 zł

Dostępność dostępny

NOWA TUBA TRACTRIX® HORN 90° X 90°
Nowa, całkowicie przeprojektowana tuba głośnika wysokotonowego Tractrix® zapewnia moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w połą-czeniu z najczystszym, niezwykle naturalnym dźwiękiem. Zwiększenie zewnętrznych wymiarów tuby umożliwiło kontrolę kierunkowości w szerszym paśmie częstotliwości, co zapewnia lepszą kierunkowość wysokich częstotliwości i dokładniejszą scenę dźwiękową.

ALUMINIOWY GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY (LTS) Z KAPTONOWYM ZAWIESZENIEM
Wyjątkowa technologia LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zniekształcenia gwarantując doskonałe, bardziej szczegółowe brzmienie. Aluminium jest niezwykle lekkim i sztywnym materiałem stosowanym w przetwornikach głośników wysokotonowych, w celu zapewnienia wysokiej wydajności oraz poprawy rozdzielczości i szczegółowości. Głośniki wysokotonowe LTS są znakiem rozpoznawczym głośników Klipsch, a więc centralnym elementem jednych z najlepszych głośników na świecie.

MIEDZIANE MEMBRANY TCP GŁOŚNIKA NISKOTONOWEGO
Wykonane w technologii TCP (Thermoformed Crystalline Polymer) głośniki niskotonowe wykorzystują rozwiązania znane z wysoko cenionej serii Reference Premiere. Ich stożki mają bardziej stromy kąt, co pozwala na uzyskanie płynniejszej odpowiedzi w zakresie niskich częstotliwości oraz lepszej dokładności i transparentności. Dodatkowe użebrowanie zwiększa
ogólną sztywność, zmniejszając zniekształcenia przy wyższych częstotliwościach.

PORT TRACTRIX
Umieszczony z tyłu port Tractrix jest idealnie dopasowany do obudowy i głośników niskotonowych, umożliwiając minimalizację zniekształceń oraz turbulencji podczas przepływu powietrza nawet przy najniższych częstotliwościach.

ELEGANCKI NOWOCZESNY WYGLĄD
Ukryte elementy łączące, edge-to-edge horn i eleganckie magnetyczne maskownice nadają głośnikom wysublimowany, nowoczesny wygląd.

OBUDOWA Z MDF POKRYTA ODPORNĄ NA ZADRAPANIA OKLEINĄ WINYLOWĄ
Stylowa estetyka w połączeniu z niezwykłą trwałością będzie się doskonale prezentować w każdym wnętrzu.

WYSOKIEJ JAKOŚCI PROJEKT
Wzmocniona konstrukcja z MDF z przeprojektowanym usztywnieniem redukuje drgania obudowy gwarantując redukcję zabarwienia i większą precyzję brzmienia.

DYSKRETNE PODŁĄCZENIE ATMOS
Rozbudowa systemu o Dolby Atmos jest niezwykle łatwa dzięki niewidocznym połączeniom umieszczonym z tyłu głośników. Te dopracowane połą- czenia zmniejszają ilość odsłoniętych kabli i utrzymują je na miejscu, zapewniając lepsze zarządzanie przewodami.


Specyfikacja

Głośnik wysokotonowy 1” aluminiowy LTS, tuba Tractrix® 90° x 90°
Głośnik niskotonowy podwójny 8”, membrana TCP w kolorze miedzi
Pasmo przenoszenia 34 Hz - 21 kHz +/- 3 dB
Skuteczność 98 dB @ 2.83 V/1 m
Moc ciągła/szczytowa 150 W/600 W
Impedancja znamionowa 8 Ω
Częstotliwość graniczna 1400 Hz
Materiał obudowy MDF
Typ obudowy bass-reflex, skierowane do tyłu porty Tractrix®
Wejścia pozłacane terminale głośnikowe
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 1093 x 277 x 443 mm
Waga 24.5 kg
Wykończenie Black Textured Wood Grain Vinyl

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.