Klipsch RP-440D SB On-Wall czarny

3 499,00 zł

Dostępność na zamówienie - czas realizacji około 5 dni

Klipsch RP-440D SB On-Wall

Seria płaskich głośników Klipsch On-Wall, przeznaczona jest do montażu na ścianie lub do ustawienia na podstawce. Kolumny oferują mocny i dynamiczny dźwięk. Są idealne wszędzie tam gdzie ważna jest minimalna ingerencja w wygląd pomieszczenia. Matowe wykończenie kolumn i materiałowa maskownica, pozwalają im wtopić się w każdą, nawet najnowocześniej urządzoną przestrzeń. Wyjątkowy i nowoczesny wygląd, pasował będzie do większości projektów architektonicznych. 

Model RP-440D SB to pasywny soundbar. Kolumna umożliwia podłączenie do niej trzech kanałów audio (front prawy, front lewy oraz centralny) Może zostać postawiony (podstawa w komplecie) lub zawieszony. Kolumna RP-440D stworzona została do pracy w wielokanałowych systemach kina domowego (niezbędne jest wsparcie głośnikami surround oraz subwooferem Klipsch).

Wysoka efektywność kolumny pozwala mu na współpracę z dowolną elektroniką. Brzmienie charakteryzuje się doskonałymi wrażeniami przestrzennymi oraz dużą szczegółowością.

Zainstalowane przetworniki niskośredniotonowe mają wielkość 8,9 cm. Bardzo lekkie membrany Cerametallic wykonano z połączenia aluminium oraz warstwy ceramiki. Przetworniki wysokotonowe umieszczone są w tubie Tractrix® i oparte zostały na tytanowej kopułce o średnicy 2,54cm. Wspiera je technologia LTS, która oferuje równomierny (liniowy) ruch membrany w obu kierunkach (także przy dużej głośności), generując minimalne zniekształcenia.   

Głośnik niskotonowy     Cztery 3.5” (8.89 cm) membrany Cerametallic (po jednym na lewym i prawy kanał i dwa na kanał centralny)
Głośnik wysokotonowy    Trzy 1” (2.54cm) tytanowa kopułka w tubie 90˚ x 90˚ Tractrix® Horn
Impedancja     8 Ω
Konstrukcja     trójdrożna bass reflex
Moc krótkotrwała/długotrwała     50W / 200W
Pasmo przenoszenia     65Hz - 24Hz +/-3dB
Skuteczność     92 dB @ 2.83V/1 meter
Waga     5,44kg.
Kolor     czarny matowy
Wymiary     15.24 x 106.68 x 6.10 cm

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.