Klipsch RP-1200SW EUA

4 499,00 zł

Dostępność dostępny

NAJLEPSZE SUBWOOFERY O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI, JAKIE KIEDYKOLWIEK STWORZYŁ KLIPSCH

HIPER-WYDAJNA, ZRÓWNOWAŻONA WYDAJNOŚĆ
Osiągnięcie optymalnej równowagi pomiędzy mocą wzmacniacza, możliwościami przetwornika i objętością obudowy, subwoofery Reference Premiere osiągają maksymalne rozciągnięcie niskich częstotliwości
z wielką mocą wyjściową, dokładnością i szybkością.

MIEDZIANE PRZETWORNIKI NISKOTONOWE CERAMETALLIC
Nowo zaprojektowane głośniki niskotonowe Cerametallic™ są wyjątkowo lekkie i niezwykle sztywne, zapewniają niezwykłą charakterystykę niskich częstotliwości z minimalnymi zniekształceniami, co zapewnia wyższą, czystszą moc wyjściową przy mniejszej mocy wzmacniacza.

WZMACNIACZ KLASY D O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI
Wbudowany, wysokowydajny wzmacniacz posiada analogowy przedwzmacniacz, który zachowuje oryginalną ścieżkę sygnału dla czystej, wiernej źródłu reprodukcji. Stopień wyjściowy klasy D zapewnia maksymalną wydajność dla maksymalnego poziomu wyjściowego, szczegółowości i mocy niskich częstotliwości.


PORT SZCZELINOWY SKIEROWANY DO PRZODU Z EKSKLUZYWNĄ WEWNĘTRZNĄ FLARĄ
Opatentowana geometria wewnętrzna z nowym projektem portu szczelinowego Aerofoil minimalizuje szumy portu, zapewniając czyste i niezniekształcone niskie częstotliwości. Konstrukcja skierowana do przodu pozwala na elastyczność umiejscowienia.

ZESTAW BEZPRZEWODOWEGO SUBWOOFERA WA-2
Bezprzewodowy zestaw subwoofera Klipsch WA-2 (sprzedawany oddzielnie) umożliwia bezprzewodową łączność o wysokiej rozdzielczości
dla łatwiejszego umieszczenie w dowolnym miejscu w pomieszczeniu i optymalizuje moc wyjściową i charakterystykę niskich częstotliwości.

ELASTYCZNE STEROWANIE
Zwrotnica niskoprzepustowa i zmienna kontrola fazy pozwalają na dostrojenie subwoofera do swoich głośników Klipsch i do swojego pokoju, ustanawiając idealny poziom basu. Wejścia RCA Level / LFE zapewniają kompatybilność z odbiornikami kina domowego.


JEDNOCZESNE KORZYSTANIE Z WEJŚĆ
Można wykorzystać zarówno wejścia RCA, jak i bezprzewodowe, co daje możliwość korzystania z jednego subwoofera z wieloma systemami w tym samym pomieszczeniu. Na przykład, można użyć połączenia bezprzewodowego do zestawu kina domowego, a wejścia RCA do systemu dwukanałowego.
bez konieczności przełączania wejść przy zmianie systemu.

ULTRAWYTRZYMAŁE HEBANOWE WYKOŃCZENIE
Odporne na zarysowania hebanowe wykończenie winylowe wygląda jak prawdziwe drewno i pokrywa całą obudowę.

SZCZEGÓŁOWY PROJEKT
Zaokrąglone rogi, amortyzujące gumowe nóżki, stalowe słupki maskownicy i kratka z tkanej tkaniny zapewniają najwyższej jakości wygląd i wrażenie.


SPECYFIKACJA
Przetwornik  12"  (30 cm ) o długim skoku membrany Cerametallic
Pasmo przenoszenia 16.5Hz - 138Hz +/- 3dB
Typ wzmacnacza  Klasa D z analogowym stopniem przedwzmacniacza
Moc  400W RMS / 800W Peak
Materiał obudowy MDF
Typ obudowy  Bass Reflex z przednim portem szczelinowym Aerofoil
Wejścia Podwójne wejścia liniowe RCA/LFE, port do podłączenia bezprzewodowego WA-2
Wymiary ( wys x szer x gł ) 48 cm x 43.2 cm x 65.8 cm
Waga 31.1 kg

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.