Klipsch T5 Sport

469,00 zł

Dostępność towar wyprzedany i niedostępny

KLIPSCH T5 SPORT

Idealne dla osoby aktywnie spędzającej czas. T5 Sport zapewnia niezrównany komfort, wydajny akumulator i legendarną dla marki czystość dźwięku. Nasze opatentowane, wygodne wkładki douszne i miniaturowe przetworniki zapewniają, że słuchawki pozostają na swoim miejscu przez wiele godzin. Sportowy charakter słuchawek podkreśla certyfikat IPX4. T5 Sport odporne są na pot, wilgoć i deszcz.

Legendarny dźwięk i idealne dopasowanie

Po ponad 60 latach tworzenia legendarnych głośników, wykorzystaliśmy nasze doświadczenie w audio, aby zrewolucjonizować przemysł słuchawek. Od 2007 roku tworzymy najbardziej innowacyjne słuchawki na rynku.

Ta sama, zaawansowana inżynieria akustyczna oraz wzornictwo naszych legendarnych głośników przeniesiona została do produkcji słuchawek z serii T5. Zaprojektowano je z myślą o niesamowitej wydajności i najlepszym brzmieniu.

Opatentowane dopasowanie

Słuchawki douszne Klipsch wykorzystują opatentowane wkładki dokanałowe, które zostały zaprojektowane tak, aby dokładnie osadzały się w kanale słuchowym. Są miękkie, owalne i silikonowe. Zmniejszają efekt "zmęczenie ucha", zapewniają najwyższy komfort i doskonałe uszczelniają od hałasu zewnętrznego. By dodatkowo "unieruchomić" słuchawki, dodawane są specjalne wkładki mocujące w małżowinie usznej.

Dynamika i mocny bass

Zaprojektowane od podstaw, przetworniki T5 True Wireless łączą w sobie wysoką moc wyjściową, niezrównany bass i to wszystko w bardzo małej obudowie.

Wydajny akumulator

Wbudowany w T5 Sport  litowo-jonowy akumulator zapewnia do 10 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Mikrofon cVc

Cztery zintegrowane mikrofony z cVc® automatycznie zwiększają czystość głosu i aktywnie redukują hałas otoczenia. Zapewniają głośne i wyraźne połączenia.

Bluetooth 5

Słuchawki wyposażone zostały w odbiornik Bluetooth v5.0. Dzięki możliwości obsługi kodeków wysokiej jakości (aptX, aptXHD), sygnał jest prawie tak dobry, jak w słuchawkach przewodowych. Obsługując dźwięk LPCM 48 kHz / 24 bity, aptX HD jest nie do odróżnienia od dźwięku wysokiej rozdzielczości. Bez opóźnień podczas odtwarzania.

T5 Sport obsługuje również parowanie tzw. multi-point. Dzięki czemu można sparować dwa urządzenia jednocześnie.

Sterowanie

Trój przyciskowe sterowanie zapewnia pełną kontrolę nad większością modeli smartfonów, w tym urządzeń z Androidem i Apple, umożliwiając kontrolę nad muzyką i połączeniami telefonicznymi. Przyciski na pilocie pozwalają odbierać połączenia, regulować głośność i przełączać utwory.

Wodoodporne

Słuchawki spełniają klasę wodoodporności IPX4. Oznacza to, że można je użytkować na co dzień, przy lekkim deszczu. Chronione są przed spryskaniem czy zachlapaniem wodą.

Mocowanie przewodu

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest dołączony do słuchawek plastikowy element "wiążący" kabel słuchawek. Pozwala on dyskretnie dopasować - związać przewód słuchawkowy.

COMPLY™ COMFORT TS-100

Aby zapewnić idealne dopasowanie i niezrównane bezpieczeństwo w uchu, dołączono parę piankowych wkładek Comply, model Ts-100 Comfort.

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.