Klipsch HP-3 HERITAGE

5 999,00 zł

Dostępność towar wyprzedany i niedostępny

Każdy element słuchawek Heritage HP-3 został zaprojektowany z najbardziej funkcjonalnych materiałów: odlewanej stali, frezowanego drewna, skóry jakości premium i obrabianego aluminium. Lite drewno oraz potrójnie wentylowane nauszniki dodają słuchawkom naturalnego komfortu i charakteru. Kątowe nauszniki z baraniej skóry zapewnią doskonałą głębię, a z wiekiem nabiorą szlachetności. Ręcznie szyta opaska z naturalnej cielęcej skóry zapewnia poczucie jakości, wytrzymałości, a z czasem stanie się jeszcze bardziej elastyczna. Ręcznie zmontowane, z widocznymi nakrętkami i śrubami, słuchawki Heritage HP-3 są zbudowane z myślą o trwałości.

DYNAMICZNY DŹWIĘK KLIPSCH

Heritage HP-3 zostały stworzone z myślą o osiągnięciu wysokiej wydajności, niskich zniekształceń i pełnozakresowego dźwięku głośników Klipsch. Poruszą twoje emocje wydobywając każdy detal z nagrań studyjnych i uwydatniając zarówno obecność, jak i szczegóły bez poświęcania basu. W Heritage HP-3 zastosowano biodynamiczny przetwornik 52 mm, który pozwala na poszerzenie sceny dźwiękowej tak, aby naśladować charakterystykę obrazowania głośników zamiast konwencjonalnych słuchawek.

PÓŁ-OTWARTA KONSTRUKCJA

Właściwy system wentylacji zapewnia słuchawkom Heritage HP-3 wydajność i płynność. Przetwornik może swobodnie „oddychać” a dźwięki otoczenia harmonijnie łączą się z rytmem muzyki tworząc naturalną prezentację. Heritage HP-3 zmniejszają też ciśnienie w uszach oraz zapewniają odpowiednią wydajność niezależnie od kształtu głowy i uszu, dzięki odpowiedniemu odpowietrzeniu pomiędzy przednią częścią przetwornika i bezpośrednio za poduszką nausznika za pośrednictwem prowadnicy wirowej.

BIODYNAMICZNE PRZETWORNIKI 52 MM

Napędzany parą biodynamicznych przetworników 52 mm o więcej niż jednej tesli indukcji magnetycznej, słuchawki Heritage HP-3 zmniejszają zniekształcenia i zapewniają doskonałą dynamikę. Dzięki wykorzystaniu opatentowanej mieszaniny biocelulozy i włókna nieorganicznego, biodynamiczne przetworniki osiągają niewiarygodny poziom równowagi i kontroli w całym zakresie częstotliwości. Dodatkowo otok z gumy uretanowej tworzy przetwornik, który pozostaje solidny i sztywny, poruszając się jak tłok, zamiast kołysać się i przechylać jak typowe przetworniki słuchawkowe. Taka konstrukcja dodatkowo zmniejsza zabarwienie tonalne i poprawia przejrzystość.

DO KAŻDEGO ŹRÓDŁA SYGNAŁU

Heritage HP-3 różnią się znacznie od innych słuchawek audiofilskich swoją wysoką wydajnością, co jest jedną z podstawowych zasad tworzenia głośników Paul'a W. Klipsch'a. W fazie projektowej słuchawek możliwość zasilania przez niemal każde źródło sygnału było priorytetem. Dzięki płaskiej, niskiej impedancji, Heritage HP-3 będą dobrze pracować zarówno z wysokiej klasy wzmacniaczami, jak i standardowymi smartfonami.

PRZEMYŚLANE SZCZEGÓŁY

W zestawie Heritage HP-3 znajduje się stalowy stojak na słuchawki, krótki (1,37 m) i długi (2,5 m) odpinany pleciony kabel oraz przejściówka 1/4”. Piękny projekt gwarantuje, że będą idealną ozdobą, nie schowasz ich do szuflady.

Rodzaj słuchawek     nauszne
Konstrukcja     Półotwarte
Impedancja     25 Ohm
Pasmo przenoszenia     5 Hz - 45 kHz
Nominalny SPL     98 dB
Moc     1,800 mW
Typ przetwornika    pełno zakresowy KG-520, Free-Edge biodynamiczny, 52 mm
Złącze     wtyk 3,5 mm, adapter 6,3 mm
Długość przewodu    krótki 1,37 m oraz długi 2,5 m
Waga     440 g
Akcesoria     stojak, dwa przewody, adapter jack 6,3mm

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.